We are coming back!

rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)

Go down 
AutoriusPranešimas
Axel

Pranešimų skaičius : 31

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Kv. 11 11 2010, 8:56 am

Ateinu pas Sheilą. Ji džiaugsmingais šokinėjimais mane pasitinka. Šokinėja taip, kad net savo snukiu man į nosį baksteli.
- Sheila, ramiai,- duodu komandą jai ir ji nurimsta.
Pradedu ieškoti jos antkaklio ir radęs uždedu. Pripilu vandens į dubenį, kad vėliau nepamirščiau ir priėjęs prie Sheilos uždedu pavadį. Abu išeinam.

Atvedu Sheilą į jos kambarį, Dakas taip pat ateina. Nuimu antkaklį ir pavadį nuo Sheilos, ir pripildęs jos maisto dubenį, pagiriu ją. Sheila nueina miegoti, o aš su Daku paliekame jos kambarį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Pir. 15 11 2010, 6:32 am

Ateinu pas savo veimaranerę. Sheila linksmai mane pasitinka ir striksi aplinkui, po to nurimsta. Paglostau ją. Ir ji bando man atsidėkodama lyžtelti per ranką.
- Gerai, gerai,- pagiriu Sheilą. - Eisim pasitreniruoti.
Sheila nulekia prie durų. Aš paimu antkaklį kartu su pavadžiu, uždedu juos Sheilai ir abu patraukiam pro duris.

(treniruotė čia)

Grįžtam. Nusegu pavadį ir antkaklį. Sheila bėga prie vandens dubenėlio, atsigeria ir grįžta prie manęs. Pripildau dar jos vandens dubenį, bei įdedu maisto į kitą dubenį. Atsisveikinu ir paglostau ją, Sheila nueina valgyt, o aš išeinu.
Atgal į viršų Go down
Confetti.

Pranešimų skaičius : 6

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Kv. 18 11 2010, 2:51 pm

· VETERINARĖS APSILANKYMAS ·

L E I D I M A S · D A L Y V A U T I · V A R Ž Y B O S E
· leidimas duotas ·
Atgal į viršų Go down
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Kv. 18 11 2010, 3:16 pm

Ateinu pas Sheilą. Sheila linksmai šuoliais pasitinka mane, aplaižo. Paplekšnoju jai per nugarą.
- Eisim vėl treniruotis,- pranešu jai.
Nieko nelaukęs paėmęs antkaklį uždedu jį jai ant kaklo, tada prisegu pavadį.
- Eime,- tariau.
Ir abu patraukėmė treniruotis.

(treniruotė čia)

Abu pavargę grįžtame. Sheila lekuodama nubėgo prie savo vandens dubenio ir pradėjo lakti, nors ir per treniruotę gavo vandens, bet grįžus vistiek išlakė daug. Aš pripildžiau Sheilos maisto dubenį ir atsisveikinęs su veimaranere - išėjau.
Atgal į viršų Go down
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Sk. 05 12 2010, 3:46 pm

Ateinu pas Sheilą. Bella, Akela ir Aikas pasiuostinėja su ja. Aš paglostau Sheilą.
- Nu,- tariu.
Skubėdamas paimu pavadį ir užsegu Sheilai.
- Eime,- tariu visiems.
Visi kartu išeinam.

Atvedu Sheilą į jos apartamentus. Kiti šunys laukia. Pripilu jos maisto dubeni, vandens irgi. Atsisveikinu ir išeinu su likusiais.

Paskutinį kartą redagavo Axel, Pen. 10 12 2010, 3:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Geisha.

Pranešimų skaičius : 25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Pir. 06 12 2010, 2:40 pm

Veterinarės apsilankymas 2010.12.06.

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   Kv. 23 12 2010, 7:51 am

Ateinu pas Sheilą. Efiai atėjo kartu su manimi. Paleidžiu ridžbekę pilkės kambarį ir Sheila pasidžiaugus manim pradeda žaisti su Efia. Abi paglostau ir taip pat, susirandu šepetį ir pasikvietęs veimę, prašukuoju. Tada susirandu Sheilos liemenę ir uždedu jai. Prisegu antkaklį ir pavadį, ir visi trys išeiname.

Ateinam į Sheilos kambarį. Atsegu pavadį, nuimu liemenę ir paglostau. Duodu maisto, vandens dubenį irgi pripildau. Atsisveikinu ir išeinu su Efia.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)   

Atgal į viršų Go down

Sheila Mystic Dog (Šeila) (Sav. Axel)
Atgal į viršų 
Puslapis 11