We are coming back!

rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)

Go down 
AutoriusPranešimas
Axel

Pranešimų skaičius : 31

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)   Sk. 21 11 2010, 9:41 am

Ateinu pas Tekilą, ji šuoliuodama atbėga iki manęs ir visai striksi ir gulasi, kad pakasyčiau pilvą. Pakasau jai pilvą, jos prašymu. Pažiūrau ar dar yra maisto. Kadangi jo nebuvo, tai įpyliau jos atitinkamą dozę.
- Tekila, pas mane,- šūktelėjau.
Ji atbėgo, prisegiau pavadį ir abu išėjome.

(treniruotė)

Grįžtu su Tekila. Tekilą nešiau ant rankų, nes ji pati pasiprašė, nes buvo gerai nusikalus po tokio darbo aikštelėje. Paglosčiau ir nuleidau ją ant grindų. Ji palakus vandens iškart nubėgo ir atsigulė į savo guolį, o aš išėjau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)   Antr. 23 11 2010, 6:00 pm

Ateinu pas Tekilą. Pinčeriukė kaip visada pasitinka mane laaaabai džiaugsmingai ir niekaip nenustygsta vietoje. Greitai viską aptvarkau ir prisegęs Tekilai pavadį, išeinu kartu su ja.

(treniruotė)

Grįžtu su savo šokliąja pinčere. Tekila nusikalus kaip reikalas. Tingiai nupėdina prie vandens palakus grįžta prie manęs.
- Nu, gali eit miegot,- paglostau ir pagiriu ją.
Tekila įgriūna į savo guolį ir išsidrėbus guli. Aš įpilu jos maisto normą ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Geisha.

Pranešimų skaičius : 25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)   Št. 04 12 2010, 5:24 pm

Veterinarės apsilankymas 2010.12.04.

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)   Sk. 05 12 2010, 3:49 pm

Ateinu pas Tekilą su visais savo šunim. Tekilą paimu ant rankų, o ji labai džiaugiasi, aploja kitus šunis.
- Einam,- pakviečiu ją prie durų ir užsegu jai pavadį.
Su visais savo šunim išeinu.

Tekilą atvedu pirmą. Paglostau ją ir atsegu jai pavadį, kiti visi šunys guli, sėdi ir laukia kada juos parvesiu į jų apartamentus. Tekilai duodu jos maisto normą, pripilu pilnutėlį vandens dubenį. Atsisveikinu su ja, ir su kitais šunim išeinu.
Atgal į viršų Go down
Axel

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)   Kv. 23 12 2010, 7:53 am

Efiai, Sheila ir aš ateinam pas Tekilą. Mazgė pribėga ir pasidžiaugia manimi, tada apsiuosto su Efia ir Sheila. Paglostau Tekilą.
- Šiandien šukavimosi diena,- nusijuokiu.
Išsitraukiu šepetį ir Tekilą prašukuoju su juo. Surandu ir pinčerės liemenę, mažesnę nei Sheilos ir Efios, ir uždedu jai. Tada uždedu antkaklį ir prisegu pavadį. Visi išeinam.

Ateinu čia, nedelsdamas paleidžiu Tekilą ir nuimu jai liemenę. Duodu maisto ir pripildau vandens dubenį, kurio dar buvo neišgėrus. Paglostau ir išeinu su veime ir ridže.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)   

Atgal į viršų Go down

Tim Spirit Eyes Of The Tiger (Tekila) (Sav. Axel)
Atgal į viršų 
Puslapis 11